Skip to main content

No:81 Otel

Türkiye’nin güneybatı sahilinde, Bodrum’un gözde Türkbükü’nde yer alan No:81 Otel, Doğal çevresiyle uyum içinde tasarlanan bu göz alıcı kaçamak, modern mimari zarafeti ve her biri özenle hazırlanan 49 odasındaki incelikle göze çarpan sofistike dokunuşla, seçkin misafirlere gerçek lüksün eşsiz bir deneyimi sunar.

Mavinin ve huzurun tonları

Türkbükü’nün kalbinde yer alan No:81, muazzam turkuaz suları ve resmedilesi doğal çevresi ile sizi çağırıyor.

Zamansız lüks, eşsiz doğal güzellik

Bodrum’un kalbinde, denizin kıyısında zamansız lüksü deneyimleyin, bırakın doğanın büyüleyici kucaklaması No:81 Otel’de her anını zenginleştirsin.

Odalar & Suitler

Her birinin özenle tasarlandığı, her detayın titizlikle seçildiği 49 oda ve süit seçeneklerimiz ile çağdaş sofistikasyonun ve zarif şıklığın zirvesine kendinizi kaptırın.

Daha fazla bilgi

Servisler & Concierge

Kişiselleştirilmiş lüks dünyasına adım atın. Eşsiz otel hizmetlerimiz, kusursuz concierge yardımından lüks olanaklara ve seçkin yemek seçeneklerine kadar, konaklama deneğimizinizi yükseltmek ve her isteğinize uygu unutulmaz bir deneyim sunmak için buradayız.

Daha fazla bilgi

Sanat

Yaratıcılığı ifade etmek cesaret gerektirir.

Masa düzeninden dekoratif unsurlarımıza kadar, yerel ve ünlü yeteneklerin eserlerini içtenlikle destekliyor, sanatsal katkılarını kutluyoruz.