Skip to main content

DAZE Restaurant

DAZE’de benzersiz bir mutfak yolculuğuna çıkın ve Bodrum’un büyüleyici lezzetleriyle tanışın. Yerel ürünlerin zenginliğini sergileyen ve sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak ekolojik uygulamaları benimseyen DAZE, damak zevkinizi ve çevreyi önemsiyor. Müzik ve kokteyllerin sanatla buluştuğu bu eşsiz mekanda, Şef Gökhan Sınmaz’ın elinden çıkan sanat eseri tabaklarla gastronomi şölenini deneyimleyin. Bodrum Yarımadası’nın keşfinin ardından DAZE’in unutulmaz atmosferinde kutlamalarınıza devam edin. DAZE’de bu eşsiz lezzet ve sanat deneyimine katılmak için bizi ziyaret edin.

DAZE'de gastronomi yolculuğu

DAZE’de bir mutfak yolculuğuna çıkın, özgün lezzetler Bodrum’un cazibesiyle buluşsun. Yerel ürünlerin zenginliğini sergilemekten gurur duyuyoruz ve sizi Bodrum’un özünü keşfetmeye davet ediyoruz.

DAZE'de müzik ve kokteyl sentezi

Kokteyllerin sanatının müziğin ritmiyle buluştuğu DAZE’e katılın. Bodrum Yarımadasında keşiften sonra DAZE’in unutulmaz kokteylleri ve benzersiz atmosferi ile kutlamaya devam et.

DAZE’de sürdürülebilirlik

Yerel kaynakları ve üreticilerimizi destekliyor, atığı azaltıyor hem damak zevkinize hem de çevreye olumlu bir etki bırakmak için ekolojik uygulamalara öncelik veriyoruz.

Gökhan Sınmaz

DAZE’de her bir tabak Gökhan Sınmaz ile bir sanat eserine dönüşüyor. Deneyimli ekibi ile şefimiz, sizleri bir gastronomi şölenine davet ediyor.