Skip to main content

DAZE

DAZE’de Turkuaz Suların ve Zevkin Buluşma Noktası: Eşsiz bir deneyim için DAZE’e adım atın ve sanat, müzik ve gastronomiyle dolu bir dünyaya kendinizi bırakın. Gün boyu Bodrum’un güzelliklerini keşfederken, akşamları Ege kıyısının lezzetlerini ve müzik programlarının ritmini yaşayın. Misafirperverlik ve hizmet sanatının tadını çıkarın, imza kokteyllerimizle Mixology’nin ustalığını keşfedin. DAZE’in unutulmaz etkinliklerine ve sanat dolu atmosferine katılın. Ritim ve eğlencenin, Bodrum’un eşsiz doğasının keyfini çıkarmak için DAZE’e rezervasyon yaptırın ve hayatın tadını çıkarın!

Beach

DAZE’de zamansız lüksün tadını çıkarın, turkuaz suların güzel Bodrum doğasıyla buluştuğu yerde kendinizi şımartın. Yerel ve uluslararası mutfakların harmanlandığı bir zevk şöleninde tazelenin. Olağanüstü hizmet ve misafirperverlik sanatı rehberliğinde, hayatın tadını çıkarın ve yazı benzersiz bir tarzda kutlayın.

Daha fazla bilgi

Restaurant

Gün içinde Bodrum’un bize sunduklarıyla keyifli anlar yaşar, ruhumuzu, doğanın en güzel ürünleriyle tazeleriz. Akşam saatlerinde ise, Bodrum Yarımadası’nı keşfe çıkarak en kaliteli yerel ürünleri bulur ve Ege kıyısının leziz tariflerini birlikte keşfederiz.

Daha fazla bilgi

Mixology

Kokteyl barımızda, sanat ve sanatçının birleşimini kutluyoruz, yerel ürünleri premium malzemelerle birleştirerek mevsimsel lezzetlerin bir senfonisini oluşturuyoruz. Barmenlerimizin özenle hazırladığı imza kokteyllerimizin ustalığını izleyin. Her yudumda DAZE’in özüne dalarak, mixology sanatının her anı eşsiz ve unutulmaz bir deneyime dönüştürdüğü bir atmosferde bulunun.

Etkinlikler

DAZE’de uluslararası yıldız DJ’ler, yetenekli müzik grupları ve kutlamayla dolu bir atmosferle konuklarına olağanüstü bir müzik deneyimi sunuyor. Bodrum’un en özel müzik programlarından birini sunan DAZE’de gecenin ritmine kendinizi kaptırın. Ritim ve melodiyle akşamınızı sonsuz bir partiye dönüştürün.

Daha fazla bilgi

Rezervasyon

DAZE deneyimini yaşamak için bize ulaşın. Kendinizi ritme, eğlenceye, Bodrum’a bırakın. Hayatın keyfini çıkarın.

Daha fazla bilgi

Sanat

Yaratıcılığı ifade etmek cesaret gerektirir.

Masa düzeninden dekoratif unsurlarımıza kadar, yerel ve ünlü yeteneklerin eserlerini içtenlikle destekliyor, sanatsal katkılarını kutluyoruz.